کانکس اداری

خرید کانکس اداری - بنیان کانکس
کانکس اداری ۲
کانکس اداری ۴
خرید کانکس اداری - بنیان کانکس


کانکس اداری کار را برای بسیاری از مشاغلی که همواره در حال جابه‌جایی هستند راحت کرده است. یکبار هزینه می‌کنید و کانکس دفتری موردنظر را با تمامی امکانات لازم خریداری می‌کنید و یک‌عمر از آن استفاده می‌کنید. شما با خرید کانکس اداری می‌توانید از آن برای دفتر مدیریتی، دفتر کار تیم اداری و یا تیم مهندسان خود استفاده کنید. فضای داخلی این سازه به‌قدری شیک و خاص طراحی شده است که احساس می‌کنید در ساختمان اداری مشغول به کار هستید.

چگونه می‌توانیم اطلاعات بیشتری راجع به کانکس اداری پیدا کنیم؟ عجله نکنید در ادامه با بنیان کانکس همراه باشید تا شما را بیشتر با مزایای کانکس اداری لوکس آشنا کنیم.

کانکس اداری مدیریتی

کانکس‌های اداری در ابعاد مختلف، تعداد اتاق‌های متغیر و پنجره و با نمای داخلی شیک ساخته می‌شوند. خرید کانکس اداری به دلیل استقامت بالا، زیبایی ظاهری و قابلیت جابه‌جایی که دارد موردتوجه بسیاری از ادارات قرار گرفته است. شما می‌توانید کانکس اداری مدیریتی را در تعداد طبقات مختلف و به‌صورت دوقلو و چندقلو تهیه کنید. امکانات داخلی این کانکس‌ها محشر است و شما هر چیزی که در محل کار خود نیاز دارید را می‌توانید در آن اضافه کنید. از جمله امکانات این کانکس‌ها می‌توان به اتاق مدیریت، آشپزخانه، اتاق پرسنلی، نمازخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرد.

کانکس اداری پیش‌ساخته در کارخانه تولید می‌شود و برای نصب به محل موردنظر شما ارسال می‌شود. این مزیت خرید کانکس اداری مشکلات زیادی را برایتان حل می‌کند. فرض کنید شما در محل کار خود نیروی جدید استخدام کرده‌اید و نیاز به چند اتاق دارید. ظرفیت شرکت تکمیل است و شما نمی‌توانید میز جدیدی را اضافه کنید. درصورتی‌که در ابتدا از کانکس دفتری استفاده می‌کردید مشکلی نداشتید. کافی بود چند کانکس اداری مهندسی سفارش دهید و نیروهای خود را مستقر کنید.

نمونه عکس کانکس اداری

طراحی و مشخصات کانکس اداری

 1. کف‌سازی کانکس اداری مهندسی
 2. تأسیسات برق‌رسانی به کانکس اداری
 3. نورپردازی بیرونی و داخلی کانکس
 4. سیستم گرمایشی و سرمایشی کانکس
 5. عایق مصرفی در بدنه سازه
 6. فونداسیون بکار رفته که شاسی کانکس روی آن قرار می‌گیرد.
 7. تأمین آب گرم مصرفی برای امکانات رفاهی

انواع کانکس اداری

کانکس اداری در مکان‌های زیادی استفاده می‌شود و هرکدام از آنها امکانات ویژه خود را نیاز دارند. ممکن است استفاده شما از کانکس فقط یک اتاق کار ساده باشد، شاید هم یک اتاق مخصوص جلسات مهم و بزرگ نیاز دارید. امکانات و نوع دکور به‌کاررفته در هر دوی این دو کانکس اداری متفاوت است. خرید کانکس اداری به‌طورکلی به دودسته تقسیم می‌شود. شما در ادامه می‌توانید ویژگی‌های هرکدام را بخوانید و نوع کانکس اداری موردنظر خود را انتخاب کنید.

 • کانکس اداری لوکس: از این نوع کانکس برای اتاق‌های مدیریتی و مهم، اتاق انتظار ارباب‌رجوع، اتاق ملاقات، جلسات مهم و نمایشگاه محصولات استفاده می‌شود. این سازه‌ها ظاهر شیک و زیبایی دارند به همین دلیل به آنها کانکس اداری لوکس گفته می‌شود. در بدنه خارجی، داخلی و همچنین کف این سازه از مصالحی استفاده می‌شود که موجب هرچه زیباتر شدن آن بشود. قیمت کانکس اداری لوکس باتوجه‌به نوع دیگر آن بیشتر است زیرا از مصالح باکیفیت و گرانی در آن استفاده می‌شود.
 • کانکس اداری ساده: در این نوع کانکس اداری، لوکس و لاکچری بودن فضای داخلی و خارجی اهمیت ندارد. تنها چیزی که خیلی اهمیت دارد کاربری و اقتصادی بودن سازه است. خرید کانکس اداری ساده بسته به نوع نیاز شما می‌تواند از نوع ساندویچ پانل، کانکس کارگاهی، سایدینگ، دوطبقه، پلان باز و یا پارتیشن‌های تفکیک‌کننده باشد. تعداد کارمندان و همچنین نوع فعالیتی که آنها دارد تعیین می‌کند که از چه نوع سازه‌ای استفاده شود.

خرید کانکس اداری

مراحل نصب کانکس اداری مهندسی به دو صورت انجام می‌شود

کانکس اداری پیش‌ساخته: کانکس اداری مهندسی ابتدا در کارخانه ساخته می‌شود سپس به محل موردنظر شما ارسال می‌شود. اگر سازه خیلی بزرگ باشد، به‌صورت تکه‌های بزرگ ساخته می‌شود و با جرثقیل به محل شما انتقال پیدا می‌کند. کانکس‌ها در مدت‌زمان کوتاهی در محل موردنظر شما قرار می‌گیرند و می‌توانید نیروهای خود را در آن مستقر کنید.

کانکس اداری نصب در محل: پس از خرید کانکس اداری مهندسی موردنظر، کلیه وسایل موردنیاز سازه به‌صورت نیمه آماده به محل منتقل می‌شود. بقیه مراحل ساخت کانکس اداری پیش‌ساخته در محل استقرار سازه انجام می‌شود. مقدار زمان تکمیل شدن کانکس اداری باتوجه‌به اندازه و قسمت‌های مختلف آن می‌تواند متغیر باشد. بین ۱۵ الی ۴۵ روز می‌تواند زمان ببرد.

مزایای خرید کانکس اداری نسبت به ساخت بنا

 1. زمان ساخت و قیمت کانکس اداری بسیار کمتر است.
 2. این سازه‌ها در برابر زلزله بسیار مقاوم هستند زیرا مصالح سبکی در آنها استفاده شده است.
 3. امکان جابه‌جایی وجود دارد، اگر محل شرکت شما تغییر کند با استفاده از جرثقیل و تریلی می‌توانید کانکس را جابه‌جا کنید.
 4. عایق حرارتی مناسبی در این سازه‌ها به‌کاررفته است و مانع ازبین‌رفتن انرژی می‌شود.
 5. بازسازی و تعمیرات با هزینه کمتری انجام می‌شود.
 6. تنوع بالا در انتخاب ظاهر کانکس اداری

مزایای کانکس اداری

معایب کانکس اداری

 1. ابعاد کانکس اداری اگر خیلی بزرگ باشد امکان جابه‌جایی آن وجود ندارد زیرا محدودیت‌هایی در حمل‌ونقل ترافیک کشورمان وجود دارد که این اجازه را به ما نمی‌دهد.
 2. تعداد طبقات محدود است و شما بیش از ۲ طبقه نمی‌توانید کانکس را خریداری کنید.
 3. عمر کانکس بین ۲۵ الی ۳۰ سال است.

مصالح به‌کاررفته در کانکس اداری

پس از خرید کانکس اداری ممکن است جابه‌جایی زیادی نیاز داشته باشید به همین دلیل باید از مصالح و متریالی متفاوتی در آن‌ها استفاده شود. مصالح به‌کاررفته در کانکس اداری بسیار سبک و مقاوم هستند. به طور معمول در ساخت کانکس اداری از شاسی تیرآهن با نمره ۱۴ ایرانی استفاده می‌شود اما در صورت درخواست کارفرمایان ما از پروفیل نیز استفاده می‌کنیم. پروفیل آهنی ۴۰ در ۴۰ میلیمتری را برای استراکچر اصلی کانکس اداری در نظر گرفته‌ایم. برای مقاومت بیشتر سقف، کف و دیواره‌ها پروفیل آهنی ۴۰ در ۴۰ را در نظر گرفته‌ایم.

موارد مهمی مانند شکل ظاهری، مسائل فنی و آپشن‌های موردنیاز می‌تواند بر روی مصالح به‌کاررفته در کانکس تأثیرگذار باشد. باتوجه‌به نظر کارفرمایان، مصالح می‌تواند متفاوت باشد.

نحوه جابه‌جایی کانکس اداری

با خرید کانکس اداری نگران جابه‌جایی آن نباشید چراکه کار دشواری نیست و شما به‌راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. در ابتدا محل جدید استقرار کانکس را مشخص کنید. جرثقیل و یک تریلی با عرض 2/5 متر را پیدا کنید. سازه را جابه‌جا کنید. لازم به ذکر است شما برای جابه‌جایی کانکس اداری نیاز به مجوز حمل ترافیک دارید. در گرفتن این مجوز دقت کنید تا در مسیر برای شما مشکلی به وجود نیاید.

خرید کانکس اداری از بنیان کانکس

کانکس اداری از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات بنیان کانکس است. این کانکس‌ها امکان نصب سریع و جابه‌جایی آسان دارند. عکس کانکس اداری روی سایت موجود است شما می‌توانید در ابتدا عکس‌ها را مشاهده کنید و پس از گرفتن تصمیم قطعی اقدام به خرید کانکس اداری کنید. برای خرید کانکس اداری مدیریتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مراحل خرید کانکس اداری از بنیان کانکس

 1. با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و در فرصتی مناسب به مجموعه ما بیایید.
 2. با مراجعه به مجموعه ما سازه‌ها را ببینید و سفارشات خود را ثبت کنید.
 3. ما جهت بررسی محل استقرار سازه تیمی را اعزام می‌کنیم.
 4. شبیه‌سازی سازه جهت تأیید نهایی برای شما ارسال می‌شود.
 5. نقشه کرسی‌چینی و بسترسازی محل تازه را به شما می‌دهیم.
 6. ساخت سازه شروع می‌شود و پس از اتمام کار به محل استقرار ارسال می‌شود.

پاسخ به سؤالات پرتکرار راجع‌به کانکس اداری

قیمت کانکس اداری چقدر است؟

قیمت سازه‌ها باتوجه‌به متریال و مصالحی که در آنها به کار می‌رود متفاوت است. برای اطلاع از قیمت کانکس اداری با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

کانکس اداری و مدیریتی چه تفاوتی با هم دارند؟

هر دوی این کانکس‌ها در یک دسته قرار می‌گیرند اما شکل ظاهری و امکانات آنها باهم متفاوت است. به طور مثال برای کانکس مدیریتی ما از دکور شیک‌تر و امکانات ویژه‌ای استفاده می‌کنیم. درصورتی‌که کانکس اداری برای پایین آوردن هزینه به‌صورت کاربردی ساخته می‌شوند.

امکان خرید کانکس اداری در چه شهرهایی وجود دارد؟

شما می‌توانید سفارش خود را در ساعت اداری و با یک تماس تلفتی ثبت کنید. همکاران ما پس از تکمیل سازه، با کمک یک تریلی، سازه شما را در هر شهری که هستید ارسال می‌کنند. امکان خرید کانکس اداری در تهران، کانکس اداری در شیراز، کانکس اداری در اصفهان و دیگر شهرها وجود دارد.

کلام آخر بررسی کانکس اداری

ساختن ساختمان مشکلات زیادی را دارد و برخی از کارفرمایان بسته به نوع کارشان ترجیح می‌دهند از سازه‌های آماده استفاده کنند. خرید کانکس اداری برای این دسته از افراد بسیار کاربردی و مناسب است. جابه‌جایی راحتی دارد و هزینه کمتری باید پرداخت کنند. ما در این مطلب سعی کردیم تمام ابعاد خرید کانکس اداری را به شما بگوییم. خوب فکر کنید و بهترین تصمیم را برای خرید بگیرید.

امتیاز شما به این صفحه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست