کانکس سفارشی

کانکس سفارشی
کانکس سفارشی
کانکس سفارشی
داخل کانکس سفارشی
کانکس سفارشی

این روزها، خرید کانکس باغی یا ویلایی، کانکس فروشگاهی، کانکس اداری و غیره به جای ساخت‌و‌ساز یک ساختمان عادی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دلیل این علاقه به خرید کانکس، مزایای استفاده از این سازه‌های پیش ساخته است که آن‌ها را نسبت به دردسرهای ساخت‌و‌ساز، آسان‌تر می‌نماید. با این‌حال ممکن است افرادی با مراجعه به انواع سایت‌های مرتبط با شرکت‌های سازنده کانکس پیش ساخته، سازه‌ای که مورد نظر آن‌ها است را پیدا نکنند و به همین دلیل از خرید آن منصرف شوند.

همچنین بسیاری از افراد به دنبال نقشه یا پلن‌های بسیار خاص هستند و یا سازه‌هایی را می‌خواهند که امکانات ویژه‌ای داشته باشد و یا با متریال خاصی تولید گردند. همچنین ابعاد و شکل زمین نیز می‌تواند در تصمیم‌گیری افراد تاثیر بگذارد. در این مواقع پیشنهاد ما به طرفداران خرید سازه پیش ساخته، انواع کانکس سفارشی است. این کانکس‌ها، سازه‌هایی هستند که به‌صورت سفارشی برای هر فرد طراحی می‌شوند و امکانات خاص و ویژه‌ای دارند. همچنین ممکن است شخصی بخواهد تغییراتی در یکی از سازه‌های از پیش آماده بدهد تا برای استفاده‌ی خود اختصاصی شود. برای انتخاب بهتر نوع کانکس خود، باید بدانیم کانکس سفارشی چیست و مزایا و معایب آن کدام است.

همچنین با اطلاع از قیمت و نحوه خرید کانکس مدل سفارشی، می‌توانیم انتخاب بهتری داشته باشیم. برای آشنایی با این سازه‌ها تا انتهای این مطلب از بنیان کانکس با ما همراه باشید.

کانکس سفارشی چیست؟

کانکس سفارشی

در برخی مواقع، افراد نیاز دارند یک کانکس با ویژگی‌های خاصی، به‌صورت اختصاصی برای آنان طراحی شود و یا حتی یک کانکس از پیش ساخته شده و آماده، به گونه‌ای که مدنظر آن‌ها است، تغییر پیدا کند تا برای استفاده خاصی که دارند، اختصاصی گردد. در این مواقع یک شرکت معتبر که در زمینه تولید و ارائه کانکس و کانتینر فعالیت می‌کند، همچون بنیان کانکس، به دلیل آن‌که از یک تیم متشکل از مهندسان معمار و سازه برخوردار است، می‌تواند بر اساس نیاز مشتری طراحی کانکس را انجام دهد.

به این کانکس که به‌صورت اختصاصی طراحی و تولید می‌شود و تنها یک نمونه از آن وجود دارد، کانکس سفارشی می‌گویند که مزایای خاص خود را دارد. برای تولید و ساخت کانکس سفارشی نیاز است جلسات و مشاوره‌هایی بین کارشناسان بنیان کانکس و خریدار انجام شود تا تمام نیازها، مشخصات و ویژگی‌های مدنظر وی را شناسایی نموده و قدم به قدم در طراحی کانکس به‌کار ببرند.

به همین دلیل ساخت کانکس سفارشی زمان بیشتری را نیاز دارد تا نه‌تنها نقشه و ایده محصول تکامل پیدا کند؛ بلکه جزئیات و متعلقاتی که مرتبط با ساخت کانکس سفارشی است، تهیه گردد تا این سازه، با بهترین کیفیت، تولید شود. با وجود طولانی بودن زمان تولید این کانکس‌ها، به دلیل این که برای نیازهای فرد اختصاصی هستند و ویژگی‌های مدنظر وی را دارند، ارزش بیشتری داشته و کاربردی‌تر می‌شوند. در ادامه مزایای کانکس سفارشی و معایب آن را بیشتر بررسی می‌کنیم.

معایب و مزایای کانکس سفارشی

کانکس سفارشی

از آنجایی که کانکس سفارشی نیز یکی از انواع سازه‌های پیش ساخته است، به همین دلیل باید با مزایای خرید این کانکس آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشید. در ادامه ابتدا مزایای کانکس سفارشی را توضیح داده‌ایم.

  •       یکی از مهم‌ترین مزایای این سازه، طراحی اختصاصی کانکس است که سبب می‌شود بتوانید از آن در هر محیطی که می‌خواهید، استفاده نمایید؛ همچنین ویژگی‌ها و امکانات مدنظر شما در این کانکس‌ها گنجانده شده است تا در نهایت سازه‌ای مطابق با پیش فرض شما تحویل داده شود. تفاوتی نمی‌کند که بخواهید یک کانکس باغی تهیه کنید یا از این کانکس به‌عنوان فروشگاه استفاده نمایید، یک کانکس سفارشی تمام ویژگی‌های مد نظر شما را دارد.
  •       مزیت استفاده از کانکس سفارشی، به‌خصوص هنگامی که از آن برای اهداف اداری یا تجاری استفاده می‌شود، این است که می‌توان با طراحی اختصاصی کانکس، آن را به شیوه‌ای تولید نمود که مطابق با کسب‌وکار شما باشد و این تفاوت سبب تمایز سازه شما با دیگران گردد و خود یک برند محسوب شود. همچنین می‌توانید برای دیگر شعبه‌های خود نیز از همان طراحی اختصاصی کانکس استفاده نمایید تا نمادی از برند شما باشد.
  •       در کنار این مزایای اختصاصی، مزایای استفاده از کانکس نسبت به ساخت ساختمان‌های عادی و به روش سنتی نیز وجود دارند که شامل هزینه کمتر تولید و طراحی آن‌ها، امکان جابجایی و استقرار در محیط مورد نظر، امکان فروش کانکس سفارشی پس از استفاده و غیره هستند.

در کنار این مزایا، هر محصولی ممکن است معایبی نیز به همراه داشته باشد که در انتخاب ما می‌تواند تاثیرگذار گردد؛ به همین دلیل در این بخش در ارتباط با معایب خرید کانکس سفارشی توضیح داده‌ایم.

  •       از مهم‌ترین مشکلاتی که تهیه یک کانکس سفارشی دارد، هزینه بالای خرید این کانکس‌ها است؛ این کانکس‌ها به‌صورت اختصاصی طراحی می‌شوند، درنتیجه اغلب امکاناتی ویژه و فراتر از یک کانکس آماده دارند. همچنین ممکن است خریدار از متریال ویژه استفاده کرده باشد که هزینه ساخت این کانکس‌ها را نسبت به یک سازه پیش ساخته آماده، بیشتر نماید. به همین دلیل هنگام مشاوره با کارشناسان، باید از حدود قیمت کانکس سفارشی، پیش از آغاز تولید آن اطلاع پیدا کنید تا متناسب با بودجه شما باشد.
  •       از دیگر معایب خرید کانکس سفارشی، زمان‌بر بودن تولید آن است؛ به همین دلیل چنانچه می‌خواهید در کمترین زمان ممکن، یک سازه پیش ساخته داشته باشید؛ بهتر است آن را از نمونه‌های آماده که در سایت کانکس بنیان هستند، تهیه نمایید؛ اما اگر طراحی و ویژگی‌های خاصی مد نظر شما است و زمان کافی دارید، می‌توانید سازه مورد نظر خود را به‌صورت سفارشی طراحی نموده و تحویل بگیرید.
  •       دیگر معایب کلی خرید کانکس، مرتبط با ویژگی‌های تمام انواع کانکس است که شامل عدم امکان استفاده از سازه‌های پیش ساخته در زمین‌های بسیار شیب‌دار و یا زمین‌هایی است که بستر محکمی ندارند. همچنین مسئله دیگر، کاهش قیمت سازه پس از استفاده و در صورت فروش مجدد است که آن را مناسب سرمایه گذاری نمی‌کند.

قیمت و خرید کانکس سفارشی

کانکس سفارشی

قیمت کانکس سفارشی کاملاً به ویژگی‌ها و مشخصات آن بستگی دارد؛ برای مثال، ابعاد کانکس، نوع متریال به‌کار رفته برای ساخت دیواره‌ها، کف و سقف کانکس و همچنین امکاناتی که درون این سازه قرار داده می‌شود، می‌تواند بر روی قیمت کانکس سفارشی تاثیر بگذارد؛ به همین دلیل است که قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی سفارشی با قیمت کانکس نگهبانی سفارشی متفاوت است و همچنین قیمت کانکس ۳ متری نیز با قیمت کانکس ۳۶ متری تفاوت دارد. به همین دلیل باید خرید خود را از یک شرکت معتبر انجام دهید تا با مشاوره با کارشناسان این شرکت، علاوه‌بر صحبت درباره جزئیات و نحوه تولید و استقرار کانکس خود، از حدود قیمتی محصول سفارشی خود اطلاع پیدا کنید تا تصمیم بهتری گرفته و آن را متناسب با بودجه خود تنظیم نمایید.

برای خرید کانکس سفارشی، می‌توانید با کلیک بر روی فروشگاه بنیان کانکس، به این شرکت معتبر در زمینه تولید انواع سازه‌های پیش ساخته مراجعه نموده و با ارتباط با کارشناسان شرکت، به آسانی و سرعت برای طراحی و ساخت سازه مورد نظر خود، اقدام نمایید‌. یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید در هنگام سفارش و استفاده از مشاوره انجام دهید، این است که مشخصات کامل و جزئیات طرح مورد نظر خود را ارائه دهید، تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

سوالات پرتکرار راجع به کانکس سفارشی

داخل کانکس سفارشی

چرا کانکس سفارشی تهیه کنیم؟

ممکن است قطعه زمینی که قرار است کانکس بر روی آن قرار گیرد، شکل ویژه‌ای داشته باشد که کانکس‌های آماده نتوانند در این زمین‌ها قرار گیرند. همچنین یکی دیگر از دلایل ممکن است به‌خاطر ویژگی‌های خاصی همچون طراحی داخلی یا امکانات ویژه‌ای باشد که مدنظر خریدار است و نمونه‌ی مشابه آن وجود ندارد. همچنین برخی از خریداران، به‌ویژه برای کاربری‌های اداری و تجاری، نیازمند سازه‌هایی هستند که معرف و نماد شرکت آن‌ها باشد و به همین دلیل بخواهند آن را سفارش دهند. بنیان کانکس می‌تواند در این راستا به شما کمک نماید.

قیمت کانکس سفارشی چقدر است؟

قیمت این سازه‌های پیش ساخته، به عوامل متفاوتی همچون ابعاد، متریال به‌کار رفته، طراحی کانکس، امکانات و ویژگی‌های خاص آن‌ها و… بستگی دارد. به همین دلیل نیاز است با ارتباط و مشاوره با کارشناسان بنیان کانکس، طرح سازه مورد نظر خود را در میان بگذارید، تا از حدود قیمتی طراحی و ساخت این سازه، مطلع شوید و مطمئن شوید که متریال مورد نظر شما برای آب‌وهوای منطقه مورد نظر، مناسب باشد.

خرید کانکس سفارشی به چه صورت است؟

برای سفارش سازه مورد نظر، باید ابتدا جزییات طرح خود را بدانیم و در این باره با کارشناسان بنیان کانکس مشورت نماییم تا بتوانیم بهترین طرح را با متریال مناسب با محیطی که در آن قرار خواهد گرفت، سفارش دهیم و قیمت آن را نیز به‌صورت حدودی بدانیم.

کلام آخر

پیش از اقدام به خرید کانکس سفارشی، بهتر است با مراجعه به بنیان کانکس، از انواع محصولات این شرکت دیدن کنید که در دسته‌هایی همچون کانکس ویلایی، کانکس نگهبانی، کانکس مخابراتی، کانکس فروشگاهی و… تولید شده‌اند و به‌صورت آماده، قابل خریداری هستند.

با وجود انواع و طرح‌های متنوعی که در سایت بنیان کانکس، برای هر نوع سازه پیش ساخته دلخواه می‌توانید پیدا نمایید؛ ممکن است شرایط ویژه زمین شما و یا سلیقه خاصی که دارید، سبب شود بخواهید کانکس خاصی را سفارش دهید و یا به دلیل نیاز به برندسازی، بخواهید طرحی ویژه را پیاده نمایید. برای این منظور، می‌توانید با کارشناسان بنیان کانکس مشورت کنید و جزئیات مورد نظر خود را با آن‌ها در میان بگذارید تا بهترین شرایط و گزینه‌ها را به شما ارائه دهند. خرید کانکس، از یک شرکت معتبر همچون بنیان کانکس، به شما کمک می‌کند تا از کیفیت و همچنین قیمت محصولی که خریداری می‌نمایید مطمئن باشید؛ به همین دلیل بنیان کانکس، انتخابی ایده‌آل است.

امتیاز شما به این صفحه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست